100-lecie odzyskania niepodległości Polski – przyjdź!

Program 11 listopada:

11:00 | MSZA ŚWIĘTA I RÓŻANIEC

Przed samym Marszem Niepodległości zapraszamy wszystkich do celebrowania jubileuszowej Mszy Świętej, która rozpocznie się o godzinie 11:00 pod Sejmem RP przy Pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie. Zaraz po Mszy Świętej odmówimy  różaniec i ruszymy wspólnie w zorganizowanym marszu w kierunku Ronda Dmowskiego. Patrz też strona www.KrucjataRozancowazaOjczyzne.pl

więcej:  https://marszniepodleglosci.pl

 

12:00 | STOISKA PATRIOTYCZNE

Zapraszamy wszystkich już od godziny 12:00 do odwiedzenia stoisk patriotycznych. Będzie można poprzez wsparcie otrzymać wiele ciekawych wpinek, naklejek, płyt z muzyką patriotyczną, a także porozmawiać z ciekawymi gośćmi.

14:00 | OTWARCIE ZGROMADZENIA

Równo o godzinie 14:00 otworzymy zgromadzenie dotyczące Marszu Niepodległości, które zaczniemy od wspólnej modlitwy. Następnie zaprosimy do wygłoszenia przemówień przez zaproszonych gości i organizatorów.

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI

Po wszystkich przemowach i ogłoszeniach ruszy kolejny Marsz Niepodległości. Przypominamy, że wychodzimy z Ronda Dmowskiego, aby przejść Alejami Jerozolimskimi, Mostem Poniatowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim, ulicą Siwca i na koniec wejść na Błonia Stadionu Narodowego.

KONCERT I ZAKOŃCZENIE

Bardzo prosimy do pozostania  z nami do końca. Przygotowaliśmy dla Państwa pod Stadionem Narodowym wiele atrakcji, jedną z nich będzie  koncert patriotyczny.  Dla wszystkich Uczestników i przybyłych Gości zagrają między innymi: BASTI, Irydion, Sova, Royal age, Egon, Huzar, 5tka.

 

Dodaj komentarz