Jak uchronić Polskę przed kryzysem…?

Polecamy ciekawy wykład z człowiekiem, który wie, o co chodzi.

To, że kryzys się zbliża, to jeden pewnik. Drugi to taki, że trwa wojna o prymat wśród supermocarstw. Trzeci to to, że Polska nie jest wyizolowaną wyspą. Czwarty, to istnienie geopolityki.

Bazując na tych “ramach” (faktach, pewnikach), trzeba celnie zdefiniować politykę państwa polskiego. Politykę, która daje nam optymalne szanse i minimalizuje zagrożenia. Czy rząd w Warszawie, czy tzw. klasa polityczna Polski są do tego zdolne? Gdzie są te ośrodki myśli politycznej, które wykorzystują ludzi pokroju Ewy, Kurek, Jacka Bartosiaka, niżej pytanego Pawła Usiądka, Witolda Gadowskiego, Jerzego Roberta Nowaka, Andrzeja Nowaka, Witolda Kieżuna, śp. Bogusława Wolniewicza, Marka J. Chodakiewicza, Jerzego Zięby, Mirosława Dakowskiego czy Igora Witkowskiego?

Czy uchronimy Polskę przed kryzysem, który przyjdzie najprawdopodobniej w formie finansowego tsunami albo serii konfliktów militarnych? Czy skorzystamy z globalnego zamieszania, by wyrwać się “do przodu”, na pełną suwerenność, podobnie jak 100 lat temu Polacy wykorzystali ówczesne “okno historii”?

Oto wywiad godny wysłuchania:

Czy Ty bierzesz pod uwagę, że ten kryzys się zbliża? Czy przygotowujesz siebie i Twoją rodzinę do niego? Niech Polak będzie mądry przed szkodą!

 

Dodaj komentarz