Niech Polska pełna będzie ludzi jak Iga Świątek !

Nie moglem się oprzeć tej radości i piszę ten krótki komentarz. Sport to też istotny element przyszłej Polski.

Oto dobra praca zespołu (teamu jak mówią tenisiści), dobry plan, cele, twarda praca, skupienie i jest ogromny sukces naszej Igi Świątek.

Brawo, Iga! Najserdeczniejsze gratulacje za wygranie wielkoszlemowego Roland Garros!

Marzę, by Polska jutra była pełna ludzi stawiających sobie ambitne cele i skupionych na ich osiąganiu, równocześnie normalnych i skromnych, wspaniale reprezentujących Polskę – i z biało-czerwoną flagą, i pięknym ubiorem, i bardzo dobrym angielskim i uśmiechem.

Przyjemnością było patrzeć nie tylko na to, jak Iga Świątek wygrywa, “demolując” przeciwniczki (cytat za Eurosport), ale jak się zachowuje, wypowiada, uśmiecha, ubiera. Iga ma klasę – po prostu! Mam nadzieję, że tak zostanie, że tzw. woda sodowa jej do głowy nie uderzy…

Bierzcie przykład, młodzi ludzie, z Igi, osiągajcie mistrzostwo w ulubionej przez Was dziedzinie, nie bójcie się ciężkiej pracy. Bo taka praca daje satysfakcję, budzi pozytywne emocje, przynosi sukces.

Oczywiście, nie każdy ma taką szansę, takie możliwości. Ale ma inne szanse, inne okazje. W sporcie, w sztuce, w muzyce, nauce, technice – gdziekolwiek.

Dziękujemy Ci, Igo, za wiele chwil radości i wzruszenia, że oto nasza dziewczyna, Polka, wygrywa wszystko i zostaje mistrzem wielkiego szlema!

Dodaj komentarz