Odzyskać Polskę, zanim po Ciebie przyjdą

Zamieszczamy list Wojciecha Dobrzyńskiego, list o tyle poruszający, że wciąż ma się wrażenie, iż Polska to państwo papierowe i… kamieni kupa, a nie suwerenne, silne państwo dbające o swoich obywateli – zarówno w wymiarze finansowym, kulturalnym, historycznym, medialnym, zdrowotnym, sprawiedliwości, edukacji, politycznym, gospodarczym, legislacyjnym, ochrony środowiska itd. Oto list:

Szanowni Państwo,
Ostatnie dni przebiegają w atmosferze poruszenia narodowego w bardzo wielu obszarach. W niedzielę 4.08 uczestniczyliśmy w proteście przeciwko cenzurze prewencyjnej i wprowadzaniu nieprzebadanej technologii 5G. Dzisiaj od rana mieliśmy do czynienia m.in. z informacjami o wznowieniu wojny handlowej między USA i Chinami uderzającej rykoszetem w grupę blisko 2-3 milionów Polaków poszkodowanych w projekcie Abakus (kredyty frankowe). Został opublikowany też niepokojący list senatorów USA. Wskazuje na to, że plany wrogów Polski zmierzają do ostatecznej realizacji. Na wielu frontach musimy bronić naszej suwerenności i bezpieczeństwa Polaków. Nie są to wyłącznie przestrzenie finansowe, ale takie, w których działania bezmyślnych lub wrogich korporacji i sił wprost grożą życiu i zdrowiu Polaków. Po udanej interwencji przeciwko błyskawicznemu forsowaniu technologii 5G okazuje się, że dotarły do nas informacje o innym procederze ujawnionym w najnowszym raporcie NIKu. Mianowicie okazuje się, że państwo i rząd Mateusza Morawieckiego nie zareagował na ujawnione niedawno, a przerażające wyniki raportu Najwyższej Izby Kontroli, które mówią o wprowadzaniu do obiegu zatrutych substancji. Nie tylko więc technologia 5G, ale także dodatki do żywności prowadzą do licznych chorób zwłaszcza nowotworowych. Po raz pierwszy rolnicy i producenci żywności, których reprezentuje Marcin Bustowski sami alarmują o niepokojących praktykach w ich branży. Po rozmowie z rzecznikiem wydziału Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu umówiliśmy się na kolejne spotkania w sprawie profilaktyki zdrowotnej dla Polskich dzieci.
Będąc we Wrocławiu zarejestrowaliśmy też spotkanie kilku organizacji w ogrodzie u Jarka Bogusławskiego m.in.: Stop Bankowemu Bezprawiu, neOS, 1Polska i Prawo do Życia poświęcocne współdziałaniu w odzyskaniu Polski dla Polaków. Zapraszam na nasz kanal do obejrzenia pełnych nagrań. Zachęcam do promowania naszego kanału i wspierania nas, rownież finansowo i dobrym słowem.

Zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=rtAkE4d1Yj4

Z wyrazami szacunku, Wojciech Dobrzyński

Dodaj komentarz