Red. W.Gadowski i otwarty list do św. Mikołaja

W Wigilię Bożego Narodzenia zdarzają się różne rzeczy – zwierzęta mówią ludzkim głosem, ludzie się godzą, nawracają, czynią dobre postanowienia. Niektórzy piszą listy do św. Mikołaja, w których proszą o jakieś dary, prezenty.

Pomyślałem sobie, że ja też napiszę – list otwarty, w którym poproszę o jedną ważną rzecz. Tym bardziej, że inspiracji dostarczył mi redaktor Witold Gadowski, który powiedział w swoich ostatnich nagraniach na swoim kanale internetowym:

“Trzeba organizować ruch samoobrony polskiej, który wreszcie stworzy polską politykę i polski parlament.”

“Musimy zbudować polską siłę.”

Otóż Drogi Mikołaju!

Mam takie marzenie, takie życzenie, aby Polacy obudzili się z letargu, by przejrzeli na oczy, otrząsnęli się z trujących oparów propagandy tzw. głównego nurtu (obojętnie, czy to TVN, TVP, Polsat, “GW”, “GP” czy wiele innych) i zaczęli się organizować sami, bez oglądania się na obcych i “plastikowych” polityków (Gadowski mówi: Stwórzmy korporację “Polski sklep” i wprowadźmy podatek obrotowy…), aby zaczęli tworzyć prawdziwie obywatelski, polski, patriotyczny ruch samoobrony przed: banksterią, wyzyskiem, truciem chemią w jedzeniu, GMO, indoktrynacją na temat “ocieplenia klimatu”, ograniczaniem wolności gospodarczej i wolności słowa, propagandą LGBT, sitwą, łże-elitami, zdemoralizowanymi politykami i sędziami.

Pytanie, jak stworzyć taki ruch, aby znowu nie został zmanipulowany, przechwycony i sprowadzony na manowce. Przecież istnieje na ten temat wiedza, jak to robić. My się do takiego ruchu piszemy!

To ma być ruch samoobrony ale także ruch konstruktywny, który przejmie państwo od zdemoralizowanych elit i struktur. To jak wołanie Wojciecha Cejrowskiego: opcja zerowa, wszyscy won, budujemy struktury państwowe od zera, od nowa, oczywiście w oparciu o nową Konstytucję.

Red. Gadowski mówi: “Musi zniknąć to, co bolszewicy nanieśli na polski wymiar sprawiedliwości”, a ja rozszerzam: musi zniknąć to, co bolszewicy nanieśli na polskie państwo i na polską gospodarkę, muszą zniknąć wszelkie formy i narzędzia kolonializmu, kłamstwa okrągłostołowego i banksterskiego systemu “dojenia” społeczeństwa, czyli zaciskania pętli długów.

Panie Redaktorze Gadowski, kiedy zaczynamy tworzyć ten ruch? Pozdrawiam świątecznie i z Bogiem.

Dodaj komentarz