STOP Polsce BEZgotówkowej !!! CHCEMY GOTÓWKI !

I oto czyha na nas kolejny potworek globalistów: bezgotówkowy system pieniężny. Próbuje się nam wmówić, że to dla naszego dobra, że to sposób na oszustów i wyłudzających podatki, że to wygodne itd. itp. Bzdury. chcą nas po prostu kontrolować.

I choć dla wielu z nas posiadanie “plastikowej karty” płatniczej jest wygodne, wprowadzenie systemu bezgotówkowego niesie za sobą wiele zagrożeń:

1. Pełna inwigilacja i kontrola nas wszystkich i tego, na co wydajemy pieniądze, gdzie się poruszamy, co lubimy jeść, czytać, pić, jak spędzamy wolny czas itd. itp. Oczywiście, niektórzy mogą powiedzieć, że jeżeli nie robimy nic złego, to nie mamy się czego obawiać. To kolejna bzdura. Bo wystarczy, że będziemy mieli inne zdanie niż “jedynie słuszny pogląd” mainstreamu, a już będziemy “źli” i niewygodni.

2. Uzależnienie od techniki potrzebnej do obrotu bezgotówkowego. Bez “terminala” (czy jakkolwiek to nazwiemy) po stronie sprzedawcy i bez karty, “komórki” lub innego sprzętu po stronie kupującego nie będzie możliwe dokonanie zapłaty.

3. Uzależnienie możliwości dokonywania płatności od zasilania. Brak prądu czy wyczerpanie baterii spowoduje paraliż, czasem kosztem naszego zdrowia czy nawet życia.

4. Konieczność używania urządzeń elektronicznych do każdej transakcji, a zatem podniesienie kosztów prowadzenia sprzedaży.

5. Możliwości politycznego lub mafijnego “sterowania” obrotem i transakcjami, np. blokowania pewnych transakcji, eliminowania “niektórych” podmiotów z obrotu, nieuczciwego “wycinania” konkurencji itd. itp.

6. Skazanie nas na łaskę i niełaskę systemów komputerowych, hakerów i nieuczciwych “manipulatorów”, łącznie z globalną mafią banksterską.

7. Otwarcie “na całego” szerokich wrót dla tworzenia elektronicznego “pieniądza” z niczego i generowania jeszcze większych fortun z jednej strony i długów z drugiej strony.

Ten scenariusz jest przerażający. Nikt mnie nie przekona, że państwa czy organizacje międzynarodowe będą “pilnowały uczciwego obrotu”, a informatycy zabezpieczą wszelkie systemy komputerowe przed mafiami i hakerami. To już przerabialiśmy.

Dlatego, w imię naszej wolności osobistej, suwerenności narodowej, bezpieczeństwa i normalności – musimy powiedzieć twardo NIE systemowi bezgotówkowemu.

Dużo bardziej wolałbym już handel wymienny, bo tam weryfikowałaby się prawdziwa wartość dóbr. Mięso za masło, meble za ubrania itd. Nikt by nie chciał “papierów wartościowych”, “derywatów”, zapisów komputerowych itp., bo takimi “papierami” można sobie najwyżej coś podetrzeć, a nawet i to pewnie byłoby trudne.

CHCEMY GOTÓWKI !!!  Zapamiętajcie to sobie, kombinatorzy i cwaniacy!!!

Dodaj komentarz